Vítejte u nás

5. července 2012 v 12:25 | Marky & Angem |  Zpovědnice
Zdravíme všechny návštěvníky tohoto nového blogu. Úvodem bych vám chtěla za nás dvě říci pár slov.
Blog jsme založily já a Angem, dvě ségry, už 2. července. S blogováním máme už víceleté zkušenosti a toto není náš první blog. Rozhodly jsme se ho vytvořit, protože máme obě méně času. Můj osobní blog pomalu spěje k zániku, neboť nestíhám. Když budeme dvě, půjde nám to snadněji a blog nebude tolik zanedbáván.

Chtěla bych vám také přiblížit zaměření našeho blogu. Je různorodé. Nečekejte, že se tady objeví pouze jedno téma, ale máme pro vás připravené rubriky na různá témata, ktérá spolu mnohdy vůbec nesouvisí. Každopádně bude blog laděn v uměleckém stylu. V budoucnosti zde naleznete články týkající se knih, hudby, ale i přírody a her. Nesmím se také zapomenout zmínit o naší tvorbě. Postupně budeme vytvářet a přidávat designy volně ke stažení (na přání budou výjimečně a to pouze ve vyhlášeném období. Nebudeme brát všechny objednávky, ale např. jenom první 3), dále povídky, kresby a malby, v neposlední řadě fotografie.
Marky

I když jsme obě jiné, tak se na článcích a oragnizačních věcech shodneme. Blogu to prospěje a díky tomu se snáz probojujeme tou spoustou blogů. Teď použiji přirovnání k rostlince, která právě vyrůstá do světa nebezpečí, nástrah a především konzumentů. My dvě jako tým se ubráníme a budeme užívat také své sluníčko. Později vykveteme a dorosteme. Budeme silnější a silnější. A to je záměrem každého blogaře. Prosadit si své místo na slunku. Co bych chtěla říci dopředu jsou varování. Ale ne však o chování, jak by jste všichni čekali. Jsou to varování o mně a o tom co se dá ode mě čekat.
1) Jsem ŠÍLENÁ! 2) Je to NAKAŽLIVÉ! 3) Moc NEchápu (nechápavý člověk) a moc NEumím vysvětlovat! 4) Mám někdy své chvilky... 5) Má oblíbená věta začíná: ALE (nebo taky používám JÁ MÁM DOJEM....)
Tak to by bylo ode mě vše. Těším se na pracování na tomto blogu. A s vámi bude určitě taky legrace!
Angem

Děkujeme vám za pozornost. Opravdu se máte na co těšit. Myslíme si, že nebudete litovat a každý si tady najde svoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama